Menu
Your Cart
Dla mam

Kosmetyki naturalne dla mam i kobiet w ciąży

Kobiety spodziewające się dziecka i młode mamy wybierają dla siebie kosmetyki ze szczególną ostrożnością. Dlatego kosmetyki naturalne dla mam i kobiet w ciąży cieszą się ogromną popularnością. Odpowiedni balsam ekologiczny lub krem przeciw rozstępom to podstawa w pielęgnacji. Zadbaj o swoją skórę i wybierz kosmetyki naturalne!

Brand: MomMe
Pojemność: 150ml W 100% naturalna, bezpieczna i innowacyjna kuracja przeciw rozstępom w formie bogatego, ujędrniającego masła. Opracowana z myślą o kobietach w ciąży, po porodzie, a także osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała lub w okresie dorastania. Świeży sok z bażyny czarnej, olej tsuba..
67,00 zł
Brand: MomMe
Pojemność: 50ml 100% naturalny, intensywnie nawilżający balsam do brodawek sutkowych. W pełni bezpieczny dla Mamy i Dziecka. Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników nie musi być zmywany z brodawek przed karmieniem piersią. Doskonale łagodzi podrażnienia i otarcia, przynos..
29,00 zł
Krem ujędrniający do biustu EENY MEENY
Nowość
Brand: Eeny Meeny
KREM UJĘDRNIAJĄCY DO BIUSTU polecany do codziennej pielęgnacji biustu oraz dekoltu. Produkt do stosowania szczególnie po ciąży, w okresie karmienia piersią, przy szybkiej utracie wagi lub w związku z naturalnym procesem starzenia się.W trakcie systematycznego stosowania sprawia, że skóra jest b..
85,00 zł
Brand: MomMe
Pojemność: 150ml Ochronny, w 100% naturalny gorset dla piersi, zbudowany z objętych patentem wielowarstwowych roślinnych liposomów. Pomaga odbudować i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie zniszczonej skóry, odwzorowując jej strukturę i skład. Dzięki zawartości mikroalgi Tisochrysis lutea, kompleksu ..
65,00 zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)