Menu
Your Cart
Mgiełki do domu
Brand: HYGGE NIGHTS
Zamykasz oczy. Leżysz pośród nagich, skąpanych we mgle drzew. Przestrzeń wypełnia głęboka cisza. Dobrze Ci.Mgiełka do poduszek. Rozpylić z odległości kilkunastu centymetrów na pościel na chwilę przed spaniem. Przed użyciem wstrząsnąć.Zapach: drzewo sandałowe, limonka & paczuliSkład: woda, h..
49,00 zł
Brand: HYGGE NIGHTS
Letni wieczór. Choć nastaje zmrok, wcale nie masz ochoty wracać do domu. Zamykasz powieki, wsłuchując się w śpiew cykad i szmer wiatruMgiełka do poduszek. Rozpylić z odległości kilkunastu centymetrów na pościel na chwilę przed spaniem. Przed użyciem wstrząsnąć.Zapach: lawenda, werbena & grejpfru..
49,00 zł
Brand: HYGGE NIGHTS
Zapach, przy którym rozkwitają zmysły. Rozkosznie kiełkują od środka, by po chwili zawładnąć ciałem i duszą. Dokąd Cię zaprowadzą?Mgiełka do poduszek. Rozpylić z odległości kilkunastu centymetrów na pościel na chwilę przed spaniem. Przed użyciem wstrząsnąć.Zapach: ylang ylang & bergamotkaSkład: ..
49,00 zł
Brand: HYGGE NIGHTS
Słodycz. Wyczuwasz ją w powietrzu, aż wreszcie chłoniesz tak bardzo, że wypełnia Twoje sny. Słodkie sny.Mgiełka do poduszek. Rozpylić z odległości kilkunastu centymetrów na pościel na chwilę przed spaniem. Przed użyciem wstrząsnąć.Zapach: pomarańcza, bursztyn & waniliaSkład: woda, hydrolat oczar..
49,00 zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)